آمریکاشون حکیمه
آمریکاشون حکیمه
حکیم در لغت به معنای کسی است که کار بیهوده و عبث انجام نمی دهد و خودمونی بخوام بگم یعنی کسی که همه کارهاش درست و بدون اشتباهه.

به نظر بنده حقیر همچین صفتی تنها شایسته ی خداوند می باشد و شاید الان که شما عزیزان هم این متن رو می خوانید با من موافق باشید اما متاسفانه واقعیت چیز دیگری می گویید.

کشورهای توسعه یافته و پیشرفته که به عنوان یک نماد از آمریکا اگر بخواهیم اسم ببریم به پشتوانه دلایل مختلفی از جمله کار و تلاش و بهره بردن از نیروی انسانی و منابع سایر کشورها الان جز قدرتمندترین کشورهای دنیاست. تا این جا که مسئله ای وجود ندارد اما مسئله آنجا بوجود می آید که برخی که متاسفانه کم هم نیستند در جوامع مختلف باور ندارند که آمریکا قدرت و پیشرفت رو بدست آورده است بلکه بر این باورند که پیشرفت و قدرت زاده ی آمریکا و سایر کشورهای غربی هستند؛ لذا دیگر امکان ندارد باور کنند که کشورهای دیگر یا مردمان دیگر کشورها هم می توانند با تلاش و کوشش به قدرت برسند، و تنها قدرت از نوع آمریکایی را قبول دارند و حتی تا جایی پیش میروند که به این باور میرسند که آمریکا حکیم هستش و محال است که خطایی از سران این کشور سر بزند.

به نظر بنده بزرگترین تکیه گاه آمریکا نه قدرت نظامی و نه قدرت اقتصادی است بلکه قدرت احاطه ی افکار مردمان سایر کشورهاست، نکته ای که سران این کشور نیز به خوبی آن را درک کرده اند و برای همین منظور سالانه میلیاردها دلار صرف تبلیغات و بزرگنمایی قدرت خود در قالب های مختلفی نظیر فیلم و سریال و سایر عملیات های رسانه ای می کنند.

من نمی خواهم بگویم آن ها همیشه دروغ می گویند یا ضعیف هستند بلکه می خواهم بگویم من ایرانی هم می توانم، کشور من هم می تواند قدرتمند باشد حتی قوی تر از غرب و این تنها یک شعار نیست بلکه تنها یک تعصب کورکورانه هم نیست بدین صورت که نه تنها ایران بلکه هر کشوری که تلاش کند به قدرت و پیشرفت خواهد رسید همانگونه که ما بارها ثابت کرده ایم،می توانیم و آخرین نمونه اش هم ماهواره نور حرف آخرم هم به هم سن های خودمه رفقا درسته که جلوه های اونطرف جذابه، درسته تکنولوژی و پیشرفت اونطرف جذابه ولی هنر اصلی اینکه تو بجای حسرت خوردن تلاش بکنی و یه روزی چیزای بهتر رو اینطرف بوجود بیاری.

It is going to also assist when you’ve got a computer that will be easily transferred to the newspaper that https://www.affordable-papers.net/ you wish to write.

  • نویسنده : علی سردابی
    اشتراک گذاری :