دیدار صمیمی دانشجویان با نماینده ولی فقیه خوزستان
دیدار صمیمی دانشجویان با نماینده ولی فقیه خوزستان
جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های سراسر خوزستان همزمان با روز دانشجو با حجت الاسلام والمسلمین موسوی‌فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار موج چهارم، در دیدار دو ساعته نمایندگان تشکل‌های «علمی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و صنفی دانشجویان» به بیان دغدغه‌ها و دیدگاه‌های خود درباره مسائل مختلف روز پرداختند و حجت الاسلام والمسلمین موسوی‌فرد نیز نکات مهمی را مطرح‌ کردند.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی‌فرد نماینده ولی فقیه استان خوزستان به حضورجوانان مخلص انقلابی و پای کار و اینکه در راه خدا گام برداشتن و برای خدا کار کردن بسیار مهم است اشاره کرد و بیان داشت: جوانان در زمینه کادر سازی و نخبه پروری بایستی توجه بیشتری به مسائل فرهنگی داشته باشند و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری آن جوان‌هایی که در جاهای گوناگون کار فرهنگی می‌کنند کار را هرچه می‌توانند به‌طور جدی دنبال کنند و ادامه بدهند، بدانند که همین گسترش کار فرهنگی در بین جوان‌های مؤمن و انقلابی، نقش بسیار زیادی را در پیشرفت این کشور و در ایستادگی ما در مقابل دشمنان این ملت ایفا کرده است.

وی در ادامه به نقش تشکل‌های دانشجویی در تربیت دانشجویان تراز انقلاب؛ عنوان کرد: تربیت نیروی‌های انقلابی و ارزشی باید در درون دانشگاه آغاز شود و باید از همه ظرفیت‌های موجود در راستای تقویت جوانان مؤمن انقلابی و مستعد و تحقق این هدف استفاده کرد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی‌فرد اظهار کرد: اگر کادر سازی و نخبه پروری به معنای واقعی خود شکل بگیرد این حلقه های مفقودی درادارات و سازمانهای ما همان نیروهای انقلابی و جوانان حزب الهی می باشند که می تواند کارهای بسیار خوبی انجام دهند و مشکلات اقتصادی و اجتماعی مردم جامعه را از بین ببرند ونیازمند این هستیم تا نیروهای جوان به عنوان موتور محرکه جامعه عمل کنند.

موسوی فرد بیان کرد: باید همواره محورهای گام دوم بیانیه مقام معظم رهبری را مرور کنیم چرا که دستاوردهای انقلاب اسلامی در آن به شکل مبسوط بیان شده است وما به شدت بدنبال این هستیم که با جلسات متعدد، جوانان مستعد را از اقشار مختلف جامعه شناسایی کنیم و محلات را با محوریت مسجد، امام و تراز انقلاب اسلامی قرار دهیم، در صورتی که این امر صورت گیرد بسیاری از مشکلات مردم حل خواهد شد.

وی گفت: بی‌شک تنها راه مرتفع شدن مشکلات کنونی کشور گام برداشتن در مسیر تربیت نیروی‌های تراز انقلاب اسلامی و بسترسازی برای رشد فکری و عملکردی این افراد است.

این نشست صمیمی به میزبانی بسیج دانشجویی استان خوزستان و باحضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان خوزستان، مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان خوزستان و جمع دیگری از دانشجویان برگزار شد.

انتهای پیام/

    اشتراک گذاری :