دیدار صمیمی و نشست بصیرتی حماسه ۹ دی
دیدار صمیمی و نشست بصیرتی حماسه ۹ دی
حماسه 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت بهمراه تعامل وهم اندیشی با حضور مسئولین دانشگاه و مسئول بسیج دانشجویی خواهران و برادران و فعالان فرهنگی در دانشگاه پیام نور اندیمشک تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار موج چهارم، در این نشست حجت الاسلام والمسلمین سعید علیپور رئیس اداره تبلیغات اسلامی اندیمشک گفت: تعامل بسیج و دانشگاه برای جامعه یک حرکت ارزنده و سازنده در امورات فرهنگی ، دینی و قرآنی است.

وی افزود : بهره گیری از ظرفیت دانشگاه در امور فرهنگی، پژوهشی، آموزشی، دینی و … نتایج مثبتی به دنبال دارد ودر ادامه حجت الاسلام والمسلمین علیپور حمایت معنوی و استفاده از ابزار تحت اختیار آن سازمان را جهت تعاملات بیشتر با دانشگاه را بیان و اعلام نمودند.

دکتر فرزاد ملکی رئیس دانشگاه پیام نور اندیمشک گفت: وجود تشکل های اسلامی، بسیج دانشجویی و بسیج اساتید برای مراکز آموزش عالی مایه اعتبار است و ما باید برای تربیت استاد و دانشجویان در تلاش باشیم.

در ادامه نشست در خصوص مباحث فرهنگی و دینی و نشست های بصیرتی و استفاده از مبلغان مجرب اداره تبلیغات اسلامی و درخواست مجوز تاسیس مؤسسه قرآن در دانشگاه بحث و گفتگو شد.

در پایان رئیس محترم اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اندیمشک به رسم یادبود کتاب جلد اول تاریخ فرهنگ و تمدن اسلام و ایران را به ریاست محترم دانشگاه اهدا نمودند.

انتهای پیام/

    اشتراک گذاری :