مراسم تکریم و معارفه مسئولین  جهادی و فرهنگی ناحیه بسیج دانشجویی خوزستان برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه مسئولین  جهادی و فرهنگی ناحیه بسیج دانشجویی خوزستان برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه مسئولین اردوههای جهادی و فرهنگی بسیج دانشجویی با حضور محمدحسن حسینی نیک جانشین فرمانده ناحیه دانشجویی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار موج چهارم ، مراسم تکریم و معارفه مسئولین معاونت های اردوههای جهادی و معاونت فرهنگی اجتماعی ناحیه بسیج دانشجویی خوزستان صبح امروز (یکشنبه ۱۸ خرداد) با حضور جانشین فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه و مسئولین معاونت های بسیج دانشجویی در سالن جلسات شهید موسی اسکندری این ناحیه برگزار شد.

در ابتدای این مراسم محمد‌حسن حسینی نیک جانشین فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی اظهار داشت: تشکیل گروههای جهادی در تمامی پایگاه های بسیج دانشجویی از برنامه های بسیج می باشد و  حضور به موقع گروههای جهادی در سیل اخیر و عرصه های مختلف نظیر محرومیت زدایی ، مشکلات آب رسانی و دیگر مسائل تاثیر گذار و مفید بیان کرد و کار میدانی را سر لوحه فعالیت های گروههای جهادی دانست.

جانشین فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی افزود: اردوههای جهادی بی شک یکی از مهمترین جبهه‌های سال‌های اخیرکه توانسته نقش بسزایی درعرصه های محرومیت زدایی بجای بگذارد.

حسینی نیک اظهار داشت : گروههای جهادی توانسته تمام جوامع را تحت تاثیر خود قرار داده وعموم مردم جامعه را در این عرصه داوطلب کند.

وی افزود: براساس بیانات رهبر معظم انقلاب، بسیج دانشجویی باید عرصه مطالبه گری را دست بگیرد و به موقع حضور پیدا کند در غیر اینصورت جریان های دیگر حضور پیدا کرده  و وارد عمل می شوند.

محمدحسن حسینی نیک بیان کرد: مهم به هنگام بودن در عرصه مطالبه گری می باشد و این نیست که یک مشکل در جایی اتفاق افتاده و حل گردیده و تمام، بلکه بایستی تمام نقاط محروم استان شناسایی و حضور به موقع پیدا کرد .

جانشین فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی درحوزه فرهنگی نیز به مقوله مطالبه گری اشاره کرد و حل مشکلات و معضلات اجتماعی باغ ویلاهای دزفول و آب غیزانیه و باغملک را با مطالبه گری و پوشش سریع رسانه ای  تاثیر گذار و مفیدترین راه در مرتفع شدن این مشکلات اجتماعی دانست و اظهار داشت : برنامه های بزرگی در حوزه مشکلات اجتماعی بخصوص در روستاهای استان هست که در هفته های آینده اجرایی خواهند شد.

در این مراسم از تلاش‌های آقای کمیلی‌راد در دوران تصدی معاونت اردوهای جهادی و آقای ناصرپور در دوران تصدی معاونت فرهنگی اجتماعی قدردانی و برای آقای کیانی نیز در مسئولیت  جهادی و آقای پورحسن در مسئولیت فرهنگی اجتماعی ناحیه آرزوی موفقیت شد.

در پایان این مراسم با اهداء احکام مسئولیتی آقای پیمان کیانی شاهوندی به عنوان مسئول گروههای جهادی و آقای علیرضا پورحسن به عنوان مسئول فرهنگی اجتماعی ناحیه بسیج دانشجویی معرفی شدند.

 

 

انتهای پیام/

 

    اشتراک گذاری :