۱۲۲ بسته معیشتی بین افراد نیازمند توزیع شد
۱۲۲ بسته معیشتی بین افراد نیازمند توزیع شد
مسئول دفتر بسیج دانشجویی مسجدسلیمان، لالی و اندیکا از توزیع 122 بسته معیشتی در راستای اجرای رزمایش "مواسات و کمک مؤمنانه" و تحقق منویات رهبرمعظم انقلاب خبرداد.

بهرنگ رستمی در گفت‌وگو با خبرنگار موج چهارم، با اشاره به فرمان رهبرمعظم انقلاب پیرامون “رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه”، اظهار داشت: در جهت لبیک به این فرمان و همدلی با افراد نیازمند و آسیب دیده، دفتر بسیج دانشجویی مسجدسلیمان، لالی و اندیکا اقداماتی را انجام داده است.

وی به برگزاری جلسه‌ای با مسئولان و فرماندهان پایگاه‌های تابعه باهدف جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی از خیرین اشاره و ادامه داد: اطلاعیه‌های جمع‌آوری کمک‌ها در فضای مجازی بین اساتید و دانشجویان تبلیغ و شاهد استقبال قابل توجه جامعه هدف بودیم.

مسئول دفتر بسیج دانشجویی مسجدسلیمان، لالی و اندیکا با بیان این‌که ۲۱۰ خانوار نیازمند شهرستان‌های هدف شناسایی و احصا شدند، افزود: در مرحله نخست “رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه” تعداد ۱۲ بسته معیشتی به ارزش هرکدام بالغ بر ۱۰۰ تومان بین نیازمندان توزیع شد.

رستمی به پیگیری دریافت بسته‌های معیشتی به تعداد ۱۱۰ عدد به ارزش ۶ میلیون تومان از ناحیه مقاومت بسیج مسجدسلیمان اشاره و خاطرنشان کرد: این بسته‌های معیشتی بین نیازمندان و خانواده‌های آسیب دیده از ویروس منحوس کرونا شهرستان در قالب مرحله دوم رزمایش توزیع شد.

وی با اشاره به این‌که از طریق شماره حساب گروه‌های جهادی مبلغ ۶ میلیون تومان در جهت اجرای “رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه” جمع‌آوری شد، بیان کرد: بسته‌های معیشتی توزیع شده شامل، برنج، گوشت، روغن، ماکارونی، سویا، خرما، حبوبات، ماسک و دستکش هستند.

مسئول دفتر بسیج دانشجویی مسجدسلیمان، لالی و اندیکا از استمرار جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی و شناسایی نیازمندان در نقاط جامعه هدف خبرداد.

انتهای پیام/

    اشتراک گذاری :